Trvalky

Úvod / Sortiment / Trvalky

Zabýváme se produkcí trvalek v celé šíři sortimentu, tzn. trvalky nízké, kobercové, střední i vysoké – záhonové, k řezu. Pěstujeme široký sortiment skalniček, okrasných trav, suchomilných i vlhkomilných rostlin. Naprostá většina našich trvalek je množena vegetativně. Soustavně ověřujeme čistotu a pravost sortimentu, proto můžeme zaručit vyrovnanost partií a vlastností kultivarů.

Vzhledem ke klimatickým podmínkám jižní Moravy jsme zaměřeni především na rostliny suchomilné a světlomilné, které se nám ve zdejších podmínkách daří produkovat ve vysoké kvalitě. Za pozornost stojí náš rozsáhlý sortiment rodu Sempervivum, který se těší velkému zájmu našich zákazníků. Stejně zajímavý a rozsáhlý je rod Sedum, který zahrnuje nenáročné rostliny nízké, pokryvné, i vyšší a vysoké, záhonové. Oba tyto rody jsou atraktivní a široce používané pro výsadby zelených střech, suchých zídek, a dalších suchých míst.

Náš velkoobchodní prodej je založen především na osobním kontaktu a dohodě, dodávky rostlin jsme schopni zákazníkům dopravit až na místo.